Projekty
Galerie zdjęć
Partnerzy

NAPISALI O NAS
Dziennik Zachodni: BIELSZCZANIE Z POLSKI I ZE ŚWIATA ZWIERAJĄ SZEREGI
"Zakończyła się rejestracja Towarzystwa Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia. Wybrane zostały władze, trwa zakładanie konta, powstaje strona internetowa. Przewodniczącą jest autorka pomysłu Grażyna Staniszewska, zastępcą prof. Marek Trombski, były rektor ATH. ..."
Czytaj artykuł >
NaszeMiasto.pl: WPŁYWOWI BIELSZCZANIE ZAMIERZAJĄ PROMOWAĆ MIASTO I REGION
"Właśnie zostało zarejestrowane Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia, które skupia wpływowych, rodowitych bielszczan rozsianych po całym świecie i tych, którzy nadal mieszkają nad Białą. Towarzystwo stawia sobie za cel m.in. promocję miasta w świecie ..."
Czytaj artykuł >

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PDF Drukuj
PIOTR DUDEK

CZŁONEK ZARZĄDU


Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Aquy, bielskiej spółki wodociągowej. Magister inżynier chemik, absolwent Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz trzech kierunków studiów podyplomowych. Pracował na kontrakcie w bagdadzkich wodociągach w Iraku, był prezesem zarządu oraz dyrektorem naczelnym Rafinerii Czechowice-Dziedzice, dyrektorem oddziału CPN a nastepnie PKN w Katowicach, doradzał MOL i Slovnaft Polska. Otrzymał Złoty Laur Kompetencji i Umiejętności przyznawany przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach. Aqua, którą kieruje obecnie jest nie tylko firmą usługową, ale i jednym z najbardziej prężnych współorganizatorów wielu imprez kulturalnych regionu. Wspiera organizację wydarzeń sportowych, edukacyjnych, koncertów oraz wystaw. Głównie dlatego, że prezes zakochany jest w Bielsku i jego historii. Zabiega o odtwarzanie zabytków i zapis dziejów miasta.