Projekty
Galerie zdjęć
Partnerzy

NAPISALI O NAS
Dziennik Zachodni: BIELSZCZANIE Z POLSKI I ZE ŚWIATA ZWIERAJĄ SZEREGI
"Zakończyła się rejestracja Towarzystwa Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia. Wybrane zostały władze, trwa zakładanie konta, powstaje strona internetowa. Przewodniczącą jest autorka pomysłu Grażyna Staniszewska, zastępcą prof. Marek Trombski, były rektor ATH. ..."
Czytaj artykuł >
NaszeMiasto.pl: WPŁYWOWI BIELSZCZANIE ZAMIERZAJĄ PROMOWAĆ MIASTO I REGION
"Właśnie zostało zarejestrowane Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia, które skupia wpływowych, rodowitych bielszczan rozsianych po całym świecie i tych, którzy nadal mieszkają nad Białą. Towarzystwo stawia sobie za cel m.in. promocję miasta w świecie ..."
Czytaj artykuł >

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PDF Drukuj
19 września 2012
OTWARCIE ŚCIEŻKI ZDROWIA DLA SENIORÓW

Martin-glowna3

 

 

Martin2-miniJest 500-metrowa szutrowa ścieżka w lasku na skraju osiedla niedużych bloków prowa-dząca raz w górę, raz w dół z pięknym wido-kiem na Wielką Fatrę w górnej partii.

Ścieżka ma „krawężniki” z surowych drewnia-nych pni i z takiegoż materiału stopnie przy bardziej stromych podejściach.

Co jakiś czas pojawia się przy niej szutrowy placyk z bardzo prostymi urządzeniami do ćwiczeń i tabliczką pokazującą jak je wykonywać.

Proste, niedrogie (cała inwestycja kosztowała 37 tys. Euro, czyli ok. 150 tys. zł). Każde nasze osiedle powinno coś takiego mieć.

 

Zobaczcie…

 

Słowacy przyjęli nas niezwykle gościnnie. Znakomity chór seniorów zaśpiewał nam nawet „Góralu czy ci nie żal”. Wygimnastykowani, najedzeni zwiedziliśmy na zakończenie piękny skansen na obrzeżach miasta i wieczorem wróciliśmy do Bielska.

 

Zobaczcie skansen…