Projekty
Galerie zdjęć
Partnerzy

NAPISALI O NAS
Dziennik Zachodni: BIELSZCZANIE Z POLSKI I ZE ŚWIATA ZWIERAJĄ SZEREGI
"Zakończyła się rejestracja Towarzystwa Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia. Wybrane zostały władze, trwa zakładanie konta, powstaje strona internetowa. Przewodniczącą jest autorka pomysłu Grażyna Staniszewska, zastępcą prof. Marek Trombski, były rektor ATH. ..."
Czytaj artykuł >
NaszeMiasto.pl: WPŁYWOWI BIELSZCZANIE ZAMIERZAJĄ PROMOWAĆ MIASTO I REGION
"Właśnie zostało zarejestrowane Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia, które skupia wpływowych, rodowitych bielszczan rozsianych po całym świecie i tych, którzy nadal mieszkają nad Białą. Towarzystwo stawia sobie za cel m.in. promocję miasta w świecie ..."
Czytaj artykuł >

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PDF Drukuj
20 września 2009
XXVII RODZINNY RAJD ROWEROWY

W niedzielę 20 września br. miał miejsce w Bielsku-Białej XXVII Rodzinny Rajd Rowerowy. To już czternasty rok wspólnego pedałowania po Bielsku i okolicach, choć pierwsza impreza tego cyklu współorganizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia.

Rajd, jak zwykle, wystartował o 9.30 spod bielskiego ratusza i po 1,5-godzinie dotarł do Czechowic-Dziedzic na stadion MOSiRu, gdzie czekały na nas rozgrywki sportowe i możliwość przejechania się niezwykłym, integracyjnym 7-osobowym rowerem:

Rajd Rodzinny 2009

Po 1,5 - godzinnym odpoczynku w Czechowicach wróciliśmy na finał na bielskie Błonia. Pogoda dopisała. W rajdzie wzięło udział ponad 2000 uczestników w wieku od 5 do 80 lat.

Zobacz kilka zdjęć i bardziej szczegółowych informacji: