Projekty
Galerie zdjęć
Partnerzy

NAPISALI O NAS
Dziennik Zachodni: BIELSZCZANIE Z POLSKI I ZE ŚWIATA ZWIERAJĄ SZEREGI
"Zakończyła się rejestracja Towarzystwa Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia. Wybrane zostały władze, trwa zakładanie konta, powstaje strona internetowa. Przewodniczącą jest autorka pomysłu Grażyna Staniszewska, zastępcą prof. Marek Trombski, były rektor ATH. ..."
Czytaj artykuł >
NaszeMiasto.pl: WPŁYWOWI BIELSZCZANIE ZAMIERZAJĄ PROMOWAĆ MIASTO I REGION
"Właśnie zostało zarejestrowane Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia, które skupia wpływowych, rodowitych bielszczan rozsianych po całym świecie i tych, którzy nadal mieszkają nad Białą. Towarzystwo stawia sobie za cel m.in. promocję miasta w świecie ..."
Czytaj artykuł >

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PDF Drukuj
17 listopada 2009
JOANNA DOMINIK

CZŁONEK KOMISJI REWIZYJNEJ


Z wykształcenia technik rachunkowości. Absolwentka Wydziału Bankowego Technikum Rachunkowości w Bielsku-Białej. Pracowała w bielskim oddziale Powszechnej Kasy Oszczędności przy ul. 11 Listopada 13. Od roku 1999 jest na emeryturze. Już od lat szkolnych zaangażowana w pracę społeczną - od przewodniczącej Rady Klasy po przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Szkoły. W latach 1994-98 radna Rady Miejskiej w Bielsku-Białej, członek Komisji Samorządności i Praw Obywatelskich, Ochrony Środowiska i Rolnictwa. Trzy kadencje była sekretarzem Rady Osiedla Wapienica, potem wiceprzewodniczącą, obecnie pełni obowiązki przewodniczącej Rady Osiedla. Jest prezesem Towarzystwa Opieki nad zwierzętami.