Projekty
Galerie zdjęć
Partnerzy

NAPISALI O NAS
Dziennik Zachodni: BIELSZCZANIE Z POLSKI I ZE ŚWIATA ZWIERAJĄ SZEREGI
"Zakończyła się rejestracja Towarzystwa Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia. Wybrane zostały władze, trwa zakładanie konta, powstaje strona internetowa. Przewodniczącą jest autorka pomysłu Grażyna Staniszewska, zastępcą prof. Marek Trombski, były rektor ATH. ..."
Czytaj artykuł >
NaszeMiasto.pl: WPŁYWOWI BIELSZCZANIE ZAMIERZAJĄ PROMOWAĆ MIASTO I REGION
"Właśnie zostało zarejestrowane Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia, które skupia wpływowych, rodowitych bielszczan rozsianych po całym świecie i tych, którzy nadal mieszkają nad Białą. Towarzystwo stawia sobie za cel m.in. promocję miasta w świecie ..."
Czytaj artykuł >

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

09 grudnia 2009
ZIELONY ZAKĄTEK W BIELSKU-BIAŁEJ

Celem projektu pod nazwą "Zielony zakatek w Bielsku-Białej (Zielone Beskidy)" jest wsparcie inicjatyw mieszkańców na rzecz uczynienia z Bielska i innych beskidzkich miejscowości piękniejszymi, wygodniejszymi dla mieszkańców i przyjezdnych bez uszczerbku dla przyrody, wspólnego dziedzictwa.

Towarzystwo prowadzi konkurs na projekt i realizację zielonego zakątka w Bielsku-Białej, w którym będzie można wygodnie i z przyjemnością spędzać czas. Mogą w nim wziąć udział rady osiedli, rady parafialne, stowarzyszenia lub nieformalne grupy mieszkańców, liczące do 5 osób.

thumb_1656966889  Przykład 2

Premiowane są:

  1. zasięg projektu,
  2. estetyka i funkcjonalność,
  3. rozwiązania dla różnych grup wiekowych i różnych sposobów spędzania wolnego czasu,
  4. umiejętność pozyskania dysponentów terenu oraz partnerów na rzecz realizacji projektu.