Projekty
Galerie zdjęć
Partnerzy

NAPISALI O NAS
Dziennik Zachodni: BIELSZCZANIE Z POLSKI I ZE ŚWIATA ZWIERAJĄ SZEREGI
"Zakończyła się rejestracja Towarzystwa Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia. Wybrane zostały władze, trwa zakładanie konta, powstaje strona internetowa. Przewodniczącą jest autorka pomysłu Grażyna Staniszewska, zastępcą prof. Marek Trombski, były rektor ATH. ..."
Czytaj artykuł >
NaszeMiasto.pl: WPŁYWOWI BIELSZCZANIE ZAMIERZAJĄ PROMOWAĆ MIASTO I REGION
"Właśnie zostało zarejestrowane Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia, które skupia wpływowych, rodowitych bielszczan rozsianych po całym świecie i tych, którzy nadal mieszkają nad Białą. Towarzystwo stawia sobie za cel m.in. promocję miasta w świecie ..."
Czytaj artykuł >

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PDF Drukuj
17 listopada 2009
MIROSŁAW SZLAGOR
Urodził się u podnóża Beskidów, do których z sentymentem wraca i po których wędruje o każdej porze roku. Studiował Teologię na Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie, a następnie Psychologię i Pedagogikę na Uniwersytecie w Monachium. Jest także absolwentem studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej. Od jedenastu lat działa w branży doradztwa personalnego, obecnie jest Partnerem w firmie Executive Network oraz Partnerem Zarządzającym firmy People Network, prężnie rozwijających się firm oferujących szerokie spektrum usług związanych z doborem oraz rozwojem wyższej kadry menedżerskiej. Od kilku lat działa również jako coach kariery, jest członkiem International Coach Federation (ICF), a także członkiem założycielem polskiego oddziału European Mentoring & Coaching Council (EMCC). Jest także aktywnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. Pozazawodowo angażuje się również w obszarze non-profit wspierając działania fundacji zajmującej się rozwojem struktur wolontariatu w służbie zdrowia.