Projekty
Galerie zdjęć
Partnerzy

NAPISALI O NAS
Dziennik Zachodni: BIELSZCZANIE Z POLSKI I ZE ŚWIATA ZWIERAJĄ SZEREGI
"Zakończyła się rejestracja Towarzystwa Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia. Wybrane zostały władze, trwa zakładanie konta, powstaje strona internetowa. Przewodniczącą jest autorka pomysłu Grażyna Staniszewska, zastępcą prof. Marek Trombski, były rektor ATH. ..."
Czytaj artykuł >
NaszeMiasto.pl: WPŁYWOWI BIELSZCZANIE ZAMIERZAJĄ PROMOWAĆ MIASTO I REGION
"Właśnie zostało zarejestrowane Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia, które skupia wpływowych, rodowitych bielszczan rozsianych po całym świecie i tych, którzy nadal mieszkają nad Białą. Towarzystwo stawia sobie za cel m.in. promocję miasta w świecie ..."
Czytaj artykuł >

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PDF Drukuj
17 listopada 2009
PIOTR DUDEK

CZŁONEK ZARZĄDU


Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Aquy, bielskiej spółki wodociągowej. Magister inżynier chemik, absolwent Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz trzech kierunków studiów podyplomowych. Pracował na kontrakcie w bagdadzkich wodociągach w Iraku, był prezesem zarządu oraz dyrektorem naczelnym Rafinerii Czechowice-Dziedzice, dyrektorem oddziału CPN a nastepnie PKN w Katowicach, doradzał MOL i Slovnaft Polska. Otrzymał Złoty Laur Kompetencji i Umiejętności przyznawany przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach. Aqua, którą kieruje obecnie jest nie tylko firmą usługową, ale i jednym z najbardziej prężnych współorganizatorów wielu imprez kulturalnych regionu. Wspiera organizację wydarzeń sportowych, edukacyjnych, koncertów oraz wystaw. Głównie dlatego, że prezes zakochany jest w Bielsku i jego historii. Zabiega o odtwarzanie zabytków i zapis dziejów miasta.