Projekty
Galerie zdjęć
Partnerzy

NAPISALI O NAS
Dziennik Zachodni: BIELSZCZANIE Z POLSKI I ZE ŚWIATA ZWIERAJĄ SZEREGI
"Zakończyła się rejestracja Towarzystwa Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia. Wybrane zostały władze, trwa zakładanie konta, powstaje strona internetowa. Przewodniczącą jest autorka pomysłu Grażyna Staniszewska, zastępcą prof. Marek Trombski, były rektor ATH. ..."
Czytaj artykuł >
NaszeMiasto.pl: WPŁYWOWI BIELSZCZANIE ZAMIERZAJĄ PROMOWAĆ MIASTO I REGION
"Właśnie zostało zarejestrowane Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia, które skupia wpływowych, rodowitych bielszczan rozsianych po całym świecie i tych, którzy nadal mieszkają nad Białą. Towarzystwo stawia sobie za cel m.in. promocję miasta w świecie ..."
Czytaj artykuł >

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PDF Drukuj
JADWIGA GÓRNA
Choć jest magistrem inżynierem leśnictwa, większość życia przepracowała w samorządach terytorialnych, wojewódzkich, powiatowych, obecnie pracuje w Urzędzie Gminy Radziechowy-Wieprz. Jest zodiakalnym baranem. Jej mąż Jacenty, to wzór idealnego mężczyzny, są ze sobą od przeszło 30 lat. Mają troje cudownych dzieci, z których dwoje dzięki własnej inwencji zdobyło pracę i usamodzielniło się. Rodzina nasza powiększyła się o ich partnerów, a także o wnuczka. Rodzina to również psy, kot i inne zwierzęta. Interesuje się turystyką, brydżem, sudoku.