Projekty
Galerie zdjęć
Partnerzy

NAPISALI O NAS
Dziennik Zachodni: BIELSZCZANIE Z POLSKI I ZE ŚWIATA ZWIERAJĄ SZEREGI
"Zakończyła się rejestracja Towarzystwa Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia. Wybrane zostały władze, trwa zakładanie konta, powstaje strona internetowa. Przewodniczącą jest autorka pomysłu Grażyna Staniszewska, zastępcą prof. Marek Trombski, były rektor ATH. ..."
Czytaj artykuł >
NaszeMiasto.pl: WPŁYWOWI BIELSZCZANIE ZAMIERZAJĄ PROMOWAĆ MIASTO I REGION
"Właśnie zostało zarejestrowane Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia, które skupia wpływowych, rodowitych bielszczan rozsianych po całym świecie i tych, którzy nadal mieszkają nad Białą. Towarzystwo stawia sobie za cel m.in. promocję miasta w świecie ..."
Czytaj artykuł >

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PDF Drukuj
17 listopada 2009
BARBARA KUBICA
Absolwentka Technikum Odzieżowego w Katowicach, Studium Nauczycielskiego w Warszawie, Wydz. Pedagogiki z Psychologią Uniwersytetu Śląskiego. Pracowała jako nauczyciel w Zespole Szkół Zawodowych w Katowicach, Technikum Włókienniczym w Bielsku-Białej, w Zespole Szkół Zawodowych im. St. Staszica w Bielsku-Białej. Była dyrektorem technicznym kontraktu w Maroko, dyrektorem szkół Studium Przedsiębiorczości Mago w Bielsku-Białej, założycielem i dyrektorem Ośrodka Szkoleniowego Edukacja w Bielsku-Białej. Obecnie prowadzi dwie szkoły: LO dla Dorosłych, Studium Policealne oraz kursy kwalifikacyjne. Jest współorganizatorem Rodzinnych Rajdów Rowerowych.