Projekty
Galerie zdjęć
Partnerzy

NAPISALI O NAS
Dziennik Zachodni: BIELSZCZANIE Z POLSKI I ZE ŚWIATA ZWIERAJĄ SZEREGI
"Zakończyła się rejestracja Towarzystwa Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia. Wybrane zostały władze, trwa zakładanie konta, powstaje strona internetowa. Przewodniczącą jest autorka pomysłu Grażyna Staniszewska, zastępcą prof. Marek Trombski, były rektor ATH. ..."
Czytaj artykuł >
NaszeMiasto.pl: WPŁYWOWI BIELSZCZANIE ZAMIERZAJĄ PROMOWAĆ MIASTO I REGION
"Właśnie zostało zarejestrowane Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia, które skupia wpływowych, rodowitych bielszczan rozsianych po całym świecie i tych, którzy nadal mieszkają nad Białą. Towarzystwo stawia sobie za cel m.in. promocję miasta w świecie ..."
Czytaj artykuł >

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PDF Drukuj
GRZEGORZ FIGURA
Urodził się w Węgierskiej Górce. Jest absolwentem Akademii Rolniczej w Krakowie. W latach 1985-1990 pracował w kopalni pod ziemią jako pracownik fizyczny. W 1990roku został wójtem gminy Radziechowy-Wieprz. W latach 1993-1997 był posłem na Sejm RP z Unii Wolności. W latach 1997-1998 pełnił funkcję wicewojewody bielskiego do momentu likwidacji województwa. W latach 1998-2006 radny Rady Powiatu w Żywcu. W 2006 roku ponownie wybrany na stanowisko wójta gminy Radziechowy-Wieprz. Jego hobby to grill i jazda na rowerze.