Projekty
Galerie zdjęć
Partnerzy

NAPISALI O NAS
Dziennik Zachodni: BIELSZCZANIE Z POLSKI I ZE ŚWIATA ZWIERAJĄ SZEREGI
"Zakończyła się rejestracja Towarzystwa Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia. Wybrane zostały władze, trwa zakładanie konta, powstaje strona internetowa. Przewodniczącą jest autorka pomysłu Grażyna Staniszewska, zastępcą prof. Marek Trombski, były rektor ATH. ..."
Czytaj artykuł >
NaszeMiasto.pl: WPŁYWOWI BIELSZCZANIE ZAMIERZAJĄ PROMOWAĆ MIASTO I REGION
"Właśnie zostało zarejestrowane Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia, które skupia wpływowych, rodowitych bielszczan rozsianych po całym świecie i tych, którzy nadal mieszkają nad Białą. Towarzystwo stawia sobie za cel m.in. promocję miasta w świecie ..."
Czytaj artykuł >

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

30 maja 2011
PROJEKT - "BAJKOWE MIASTO"

BM_plakatB1Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia opracowało projekt działań pod hasłem"Bielsko-Biała. Bajkowe Miasto". Jego realizacja będzie możliwa dzięki zaangażowaniu Urzędu Miasta, różnorodnych placówek kulturalnych i oświatowych, środków własnych, zdobyciu wsparcia ze strony sponsorów, jak i dzięki uzyskaniu dotacji z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, którego dysponentem jest Ministerstwo Pracy i Polityki Socjalnej. Spośród ponad tysiąca wniosków wybrano w 2010 niewiele ponad 100, którym przyznano środki Funduszu.

 

Projekt ten wielopłaszczyznowy, zarówno ze względu na cel, jak i na zasięg oddziaływania.

W roku 2010 przeprowadziliśmy w romach projektu szereg artestycznych warsztatów wakacyjnych. Cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem, odbyły się w czterech dziedzinach: plastyczne, ceramiczno-szklarskie, teatralno-bajkoterapeutyczne oraz animacyjne. 

 

 

BM_plakatB1

 

Więcej o projekcie na stronie : Bajkowe Miasto

Do pobrania:

  Oświadczenie 1

  Oświadczenie 2

  Regulamin

Umieścił Administrator