Projekty
Galerie zdjęć
Partnerzy

NAPISALI O NAS
Dziennik Zachodni: BIELSZCZANIE Z POLSKI I ZE ŚWIATA ZWIERAJĄ SZEREGI
"Zakończyła się rejestracja Towarzystwa Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia. Wybrane zostały władze, trwa zakładanie konta, powstaje strona internetowa. Przewodniczącą jest autorka pomysłu Grażyna Staniszewska, zastępcą prof. Marek Trombski, były rektor ATH. ..."
Czytaj artykuł >
NaszeMiasto.pl: WPŁYWOWI BIELSZCZANIE ZAMIERZAJĄ PROMOWAĆ MIASTO I REGION
"Właśnie zostało zarejestrowane Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia, które skupia wpływowych, rodowitych bielszczan rozsianych po całym świecie i tych, którzy nadal mieszkają nad Białą. Towarzystwo stawia sobie za cel m.in. promocję miasta w świecie ..."
Czytaj artykuł >

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

REJESTRACJA CZŁONKA ZWYKŁEGO

Można zostać członkiem zwykłym z obowiązkiem uczestniczenia w zebraniach oraz regularnego płacenia składek i pełnym prawem do wybierania oraz bycia wybieranym do władz.

POLE OBOWIĄZKOWE *

Imię *
Podaj swoje imię
Nazwisko *
Podaj swoje nazwisko
Ulica *
Podaj ulicę
Nr domu *
Podaj numer domu
Miejscowość *
Podaj miejscowość
Kod pocztowy *
Podaj kod pocztowy
Województwo *
Wybierz z listy województwo
Państwo *
Podaj kraj
E-mail *
Wpisałeś niepoprawny adres e-mail
*
Nie wybrałeś pliku ze swoim CV

Zgłaszam wolę przystąpienia do Towarzystwa Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia w charakterze Członka Zwykłego z obowiązkiem uczestniczenia w zebraniach i pełnym prawem do wybierania oraz bycia wybieranym do władz. Deklaruję, że będę regularnie opłacał składki.
Nie wyraziłeś zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów Towarzystwa Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)
Nie wyraziłeś zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych