Projekty
Galerie zdjęć
Partnerzy

NAPISALI O NAS
Dziennik Zachodni: BIELSZCZANIE Z POLSKI I ZE ŚWIATA ZWIERAJĄ SZEREGI
"Zakończyła się rejestracja Towarzystwa Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia. Wybrane zostały władze, trwa zakładanie konta, powstaje strona internetowa. Przewodniczącą jest autorka pomysłu Grażyna Staniszewska, zastępcą prof. Marek Trombski, były rektor ATH. ..."
Czytaj artykuł >
NaszeMiasto.pl: WPŁYWOWI BIELSZCZANIE ZAMIERZAJĄ PROMOWAĆ MIASTO I REGION
"Właśnie zostało zarejestrowane Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia, które skupia wpływowych, rodowitych bielszczan rozsianych po całym świecie i tych, którzy nadal mieszkają nad Białą. Towarzystwo stawia sobie za cel m.in. promocję miasta w świecie ..."
Czytaj artykuł >

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PDF Drukuj
17 listopada 2009
PETER ISENBERG

Urodzony w Bielsku-Białej. W 1971 roku ukończył Liceum im. Stefana Żeromskiego. Studiował ekonomię we Frankfurcie nad Menem. Pracę w bankowości rozpoczął w 1981 roku. W latach 2003 - 2011 kierował działalnością przedstawicielstwa szwajcarskiego banku UBS AG w Polsce. Odpowiedzialny za rozwój rynków Europy Centralnej specjalizuje się w bankowości prywatnej.  W tych latach był też członkiem Rady Nadzorczej Polskiego Związku Pracodawców Prywatnych Banków i Instytucji Finansowych przy PKPP Lewiatan, wiceprezesem Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej. Po powrocie do Szwajcarii zamieszkał z rodzina w Lucernie. W roku 2012 został partnerem w niezależnej spółce doradctwa finansowego dla przedsiębiorców i zamożnych osób prywatnych Key Advisors w Bazyleii. Od dwudziestu lat jego żoną jest Ana Maria, pochodząca z Kolumbii. Ma dwie córki. Jego hobby to sztuka współczesna, kucharzenie i suka Lucy.