Projekty
Galerie zdjęć
Partnerzy

NAPISALI O NAS
Dziennik Zachodni: BIELSZCZANIE Z POLSKI I ZE ŚWIATA ZWIERAJĄ SZEREGI
"Zakończyła się rejestracja Towarzystwa Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia. Wybrane zostały władze, trwa zakładanie konta, powstaje strona internetowa. Przewodniczącą jest autorka pomysłu Grażyna Staniszewska, zastępcą prof. Marek Trombski, były rektor ATH. ..."
Czytaj artykuł >
NaszeMiasto.pl: WPŁYWOWI BIELSZCZANIE ZAMIERZAJĄ PROMOWAĆ MIASTO I REGION
"Właśnie zostało zarejestrowane Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia, które skupia wpływowych, rodowitych bielszczan rozsianych po całym świecie i tych, którzy nadal mieszkają nad Białą. Towarzystwo stawia sobie za cel m.in. promocję miasta w świecie ..."
Czytaj artykuł >

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

REJESTRACJA CZŁONKA WSPIERAJĄCEGO

Można zostać członkiem wspierającym, z obowiązkiem płacenia składek, ale bez konieczności uczestniczenia w zebraniach i bez biernego i czynnego prawa wyborczego

POLE OBOWIĄZKOWE *

Imię *
Podaj swoje imię
Nazwisko *
Podaj swoje nazwisko
Ulica *
Podaj ulicę
Nr domu *
Podaj numer domu
Miejscowość *
Podaj miejscowość
Kod pocztowy *
Podaj kod pocztowy
Województwo *
Wybierz z listy województwo
Państwo *
Podaj kraj
E-mail *
Wpisałeś niepoprawny adres e-mail
Wczytaj plik z CV *
Invalid Input

Zgłaszam wolę przystąpienia do Towarzystwa Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia w charakterze Członka Wspierającego bez praw wyborczych. Deklaruję, że będę regularnie opłacał składki.
Invalid Input
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów Towarzystwa Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)