Projekty
Galerie zdjęć
Partnerzy

NAPISALI O NAS
Dziennik Zachodni: BIELSZCZANIE Z POLSKI I ZE ŚWIATA ZWIERAJĄ SZEREGI
"Zakończyła się rejestracja Towarzystwa Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia. Wybrane zostały władze, trwa zakładanie konta, powstaje strona internetowa. Przewodniczącą jest autorka pomysłu Grażyna Staniszewska, zastępcą prof. Marek Trombski, były rektor ATH. ..."
Czytaj artykuł >
NaszeMiasto.pl: WPŁYWOWI BIELSZCZANIE ZAMIERZAJĄ PROMOWAĆ MIASTO I REGION
"Właśnie zostało zarejestrowane Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia, które skupia wpływowych, rodowitych bielszczan rozsianych po całym świecie i tych, którzy nadal mieszkają nad Białą. Towarzystwo stawia sobie za cel m.in. promocję miasta w świecie ..."
Czytaj artykuł >

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PDF Drukuj
DOMINIKA JURCZUK-GONDEK

SEKRETARZ ZARZĄDU
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Bielszczanka, absolwentka bielskiej szkoły muzycznej im. Stanisława Moniuszki i Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie dyrygentury u prof. Czesława Freunda. Skrzypek bielskiej formacji Grupa Furmana, skrzypek i wokalistka w bielskiej formacji Gotress, dyrygent bielskiego chóru kameralnego Brevis, działającego przy Miejskim Domu Kultury w Bielsku-Białej, który jest zdobywcą wielu nagród i godnie reprezentuje Bielsko. Dominika Jurczuk-Gondek indywidualnie też jest zdobywczynią wielu nagród, w 2005 roku nominowana była do Ikara, nagrody prezydenta Bielska-Białej w dziedzinie kultury i sztuki. Pisze muzykę, bierze udział w licznych projektach, koncertuje w kraju i za granicą.